Skip to main content

Spalvingas poilsis ir saviugda su Adele

Spalvingas poilsis ir saviugda su Adele Žeimyte

Pabūti su savimi, giliau pažinti save galime tiesiog paėmę į rankas pieštuką. Ir tam nereikia specialių dailės gebėjimų. Tik… Noro suteikti savo gyvenimui naujų spalvų ar tiesiog atgaivinti tai, kas pasislėpę rutinoje.
Kadaise sakiau, kad piešimas – ne man, bet atėjus į svečius liūdesiui ir pamiršus jam išeiti, paėmiau pieštuką į rankas ir… Šiandien galiu pasakyti, kad piešdama fraktalinius ir neurografikos piešinius, nuraminu savo minčių chaosą, geriau pažįstu save, pasaulį, įgyju energijos savo tikslams bei svajonėms realizuoti.
Dabar, būdama sertifikuota fraktalinio piešimo bei neurografikos specialistė, galiu padėti ir kitiems koreguoti savo neharmoningas emocines būsenas, stiprinti save kaip asmenybę. Daugiau apie fraktalinius ir neurografikos piešinius galite sužinoti mano svetainėje „Minčių dovanos“ www.minciudovanos.lt.

Piešimo praktikų galite rasti FB puslapyje
https://www.facebook.com/minciudovanos

Spalvingų poilsio akimirkų jums linki Adelė!

TRUMPAI APIE PIEŠIMO TERAPIJOS TECHNIKAS

Šiame trumpame video pristatau neurografikos ir fraktalų technikų esmę. Galite per kelias minutes sužinoti, kokių įgūdžių reikia, norint koreguoti savo gyvenimą su pieštuku rankoje.

NUSIPIEŠKIME SVEIKATOS IR DŽIAUGSMO GĖLĘ

Pristatau paprastą, neurografikos metodu pagrįstą techniką „Sveikatos gėlė“. Ši praktika skirta visiems, norintiems sustiprinti savo emocinę sveikatą, spalvingai praleisti laiką su savimi. Ir ne tik…

Gėlę galima piešti kartu su šeimos nariais ir pavadinti „Gėlių darželiu” ar sugalvoti kitą pavadinimą. Šį piešimo metodą galima pritaikyti ir pamokose ar per klasės valandėles, kai kalbame apie emocijas.

Viso kūno joga – gilus tempimas Joga su Adriene

5 minučių meditacija, kurią galite atlikti bet kur

Vadovaujamas Wimo Hofo metodo kvėpavimas

Wim Hofo metodas – kvėpavimas pradedantiesiems (3 ratai lėta eiga)

Pabudimo joga – 11 minučių rytinė jogos praktika – joga su Adriene

Joga visiškai pradedantiesiems – 20 minučių namų treniruotės namuose!