Tarptautinės vaikų knygos dienos šventė

Šie metai lietuvių vaikų literatūrai – itin sėkmingi. Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius laimėjo atranką ir tapo 2019 metų Tarptautinės vaikų knygos dienos, kuri kasmet minima balandžio 2-ąją, rėmėju. Šiai progai dailininkas ir vaikų knygų autorius Kęstutis Kasparavičius nupiešė plakatą ir parašė laišką – kreipimąsi, kurio pagrindinė idėja– „Knygos padeda neskubėti“. Taigi Lietuvos vardas šių metų Tarptautinę vaikų knygos dieną skambės visame pasaulyje!

Tad kviečiame kartu švęsti šią prasmingą šventę ir dalintis prie šio laiško prisegta informacija – plakatu, kreipimųsi bei nominantų sąrašu savo mokykloje. Kviečiame fiksuoti, kaip Jūs minėjote šią dieną, ir lauksime pasidalinant savo įspūdžiais nuotraukomis, tekstais ir visais kitais formatais su mumis el. paštu info@ibbylietuva.ltiki š. m. balandžio 12 dienos. Įdomiausiai, išradingiausiai atšventusiems bus įteiktas prizas – geriausių metų knygų rinkinys! Visą informaciją apie konkursą ir nugalėtojus skelbsime www.ibbylietuva.lt puslapyje.

O kovo 30-ąją nuo 19 val. kviečiame tiesiogiai stebėti svarbiausiu šios šventės akcentu tapusius geriausių 2018-ųjų knygų vaikams ir jaunimui kūrėjų apdovanojimus. Šiuo metu jau žinomi trumpieji pretendentų sąrašai, o renginio dieną paaiškės ir geriausi iš geriausiųjų!

Tiesioginė transliacija ir renginio įrašas bus pasiekiamas atvėrus šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=9ytzaEHeeUI&feature=youtu.be.