Lietuvių literatūros magistrantūros studijos

Nuoširdžiai kviečiame Jus pagilinti turimas žinias Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Lietuvių literatūros magistrantūroje ir tapti aukštos kvalifikacijos specialistais, atitinkančiais šiuolaikinės mokyklos keliamus reikalavimus.

Vienintelėje fundamentalios lituanistikos tradiciją išlaikiusioje Lietuvių literatūros programoje įgytos žinios pravers pamokų metu aiškinantis su mokiniais lietuvių literatūros raidos specifiką. Studijuojantieji galės giliau pažinti lotyniškąją Lietuvos literatūrą, retorikos tradiciją Lietuvos literatūroje, lietuvių literatūros ir filosofijos ryšius. Magistrantūros studijos padės atpažinti ir analizuoti lietuvių literatūros sąsajas su pasaulio literatūros kontekstais, orientuotis šiuolaikinių literatūros teorijų ir naujausios lietuvių poezijos bei prozos įvairovėje.

Programoje yra dėstomi dabarties laikui aktualūs, mokinių poreikius atliepiantys kursai, kuriuose supažindinama su vertimo teorija ir praktika, nagrinėjami lietuvių literatūros ekranizacijų pavyzdžiai.

Kūrybinio rašymo seminarų metu tobulinami įvairaus žanro bei stilistikos tekstų rašymo įgūdžiai.

Nemažai dėmesio programoje skiriama mokslinio teksto rengimo metodologijai, padedančiai kokybiškai parašyti baigiamuosius darbus. Baigę magistrantūrą turėsite galimybę gilintis į lietuvių literatūros problemas doktorantūros studijose.

Šios magistrantūros programos studijų organizavimas leidžia suderinti sudėtingą Mokytojo darbą su mokymosi procesu. Tvarkaraštyje numatytas popietinis paskaitų ir seminarų laikas, atsižvelgiant į studijuojančiųjų darbo grafiką. Esant poreikiui, yra galimybė pasirinkti nuotolinį atsiskaitymų būdą.

Detalesnę informaciją apie Lietuvių literatūros magistrantūros programą rasite VU Kauno fakulteto puslapyje:

http://www.knf.vu.lt/stojantiesiems/magistranturos-studijos/lietuviu-literatura

Informacija apie stojimą teikiama VU tinklalapyje:

https://www.vu.lt/kviecia#magistro

Priėmimo į magistrantūrą klausimais galite konsultuotis su VU Kauno fakulteto darbuotoja Jolita Malinauskiene telefonu: 8 37 42 23 76

(el. p.: jolita.malinauskiene@knf.vu.lt).
      Iškilus klausimams kreipkitės į programos studijų komiteto pirmininkę Skirmantę Šarkauskienę telefonu: 86 8513722 (el. p.: skirmante.sarkauskiene@gmail.com)

Stojančiųjų registracija prasidėjusi.