Konferencija „Šiuolaikiškas žvilgsnis į teksto suvokimą ir kūrimą“

Visus lietuvių kalbos ir literatūros mokytojus kviečiame dalyvauti respublikinėje konferencijoje „Šiuolaikiškas žvilgsnis į teksto suvokimą ir kūrimą“, kuri įvyks 2017 metų kovo 3 dieną Vilniaus Užupio gimnazijoje (Krivių g. 10). Renginį organizuoja Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų sąjungos valdyba bei UAB „Šviesa“ Mokymo centras.

Konferencijos pradžia – 9 valanda.

Konferencijos kaina – 3 eurai LKLMS nariams, 5 eurai visiems kitiems dalyviams (mokestis bus renkamas konferencijos dieną, bus galima atsiskaityti tik grynaisiais pinigais).

Konferencijoje VU ir LEU dėstytojai, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto darbuotojai bei Lietuvos mokyklų ir gimnazijų mokytojai dalinsis gerąja teorine ir praktine teksto suvokimo ir kūrimo patirtimi, šiuolaikiškais darbo su įvairaus pobūdžio tekstais bei kontekstais metodais.

Konferencija siekiama, kad jos dalyviai suvoktų aktyvaus skaitytojo ir kūrybingo teksto kūrėjo ugdymo(si) galimybes, analizuotų aktyvaus mokinių ugdymo(si) sėkmės pavyzdžius ir suvoktų lituanisto pasirinkimo galimybes keičiantis lietuvių kalbos ir literatūros programoms.

Konferencijos dalyviai gaus UAB „Šviesa“ Mokymo centro pažymėjimus.
Norėdami užsiregistruoti į konferenciją, užpildykite šią anketą:

ANKETA

Pridedame  konferencijos programą:

Konferencijos „Šiuolaikiškas žvilgsnis į teksto suvokimą ir kūrimą“ programa