Klaipėdos miesto lituanistų vakaras

Kolegės Laimos Kaupienės, LKLMS valdybos narės, atsiųsta informacija.

„Pasėjau žodį – išaugo medis…“

                 Su šiuo skambiu pavadinimu Klaipėdos miesto lietuvių (gimtosios) kalbos mokytojų metodinis būrelis gegužės 12 dieną į Vydūno gimnaziją kvietė  visus uostamiesčio lituanistus atsipūsti po rašinių ir kontrolinių darbų taisymo bei pasidžiaugti nuveiktais darbais ir pasiektais rezultatais.

                 Skambant liaudiškoms melodijoms, mokytojai buvo raginami vaišintis varškės sūriu su medumi, saldumą nuplaunant gira. Bet organizatoriai prie vaišių stalo užsisėdėti neleido ir vis ragino sušokti ne vieną lietuvių liaudies ratelį.

                 Klaipėdos miesto lituanistai vakaro metu buvo pagerbti pristatant šias nominacijas:  „Atviras pasauliui mokytojas“ (už ugdytinių pasiekimus Epistolinio rašinio konkurse), „Mokytojas – „Deimančiukų“ ieškotojas“ (už ugdytinių pasiekimus Jaunųjų filologų konkurse), „Mokytojas – olimpietis“ (už ugdytinių pasiekimus Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje), „Mokytojas – meninio žodžio puoselėtojas“ (už ugdytinių pasiekimus Meninio skaitymo konkurse), „Mokytojas – tautiškumo sergėtojas“ (už ugdytinių pasiekimus Valančiaus raštų meninio skaitymo ir Pasakininkų konkursuose). Laimėtojai apdovanoti neįprastais prizais – riestainių vėriniais.

                 Šeštajai – „Bitučių“ – nominacijai pretendentus, pasak renginio viešnios, Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės Vidos Bubliauskienės, siūlė pačios mokyklos. Tai mokytojai, kurie šiemet daug dirbo ir buvo geriausiai matomi mieste. „Bitutės“ apdovanotos Švietimo skyriaus vedėjo raštais ir kvepiančiais žolelių mišiniais: „Nuo paklaikimo pamačius klaidas“, „Genijų atpažinimo eliksyras“, „Nuo galvojimo apie mokinius laisvalaikiu“ ir kt.    

Auksė Naujokienė

***

Lituanistai7

***

Lituanistai5

***

Lituanistai4

***

Lituanistai3

***

Lituanistai9